سرگرمی و دانلود آهنگ و فیلم اپتیمال،اخبار جدید علمی سیاسی فرهنگی ورزشی،سایت سرگرمی،سایت تصویر،عکس عاشقانه،عکس دختر،اس ام اس،عکس بازیگران،دانلود موزیک،دانلود آلبوم،دانلود آهنگ با لینک مستقیم

آدمی منفی نیستم، خدا از تیم ما محافظت کند

آدمی منفی نیستم، خدا از تیم ما محافظت کند

دسته بندی : دانلود زیرنویس تاریخ : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

مجله اینترنتی ندا آنلاین:

65266 850 - آدمی منفی نیستم، خدا از تیم ما محافظت کند

کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین (جمعه) تیم ملی فوتبال کشورمان ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: یک سال پیش تصور می‌کردم جام جهانی مهم باشد، اما الان نمی‌دانم.
وی در پاسخ به این پرسش که «چرا این‌طور فکر می‌کنید؟»، گفت: دلیلش را از فدراسیون سؤال کنید!
کی‌روش درباره اینکه تیم ملی زمانی که با چهار بازیکن تمرین می‌کرد، برای هواداران نگرانی به وجود آمده بود، گفت: می‌توانید جواب این سؤال را از خود هواداران و یا اهالی فوتبال سؤال کنید.
سرمربی تیم ملی کشورمان در واکنش به این جمله که «حالتی که شما دارید ما را ناراحت می‌کند»، تصریح کرد: شما چرا نگران شده‌اید؟! همه در کشور از این شرایط راضی هستند، پس چرا شما باید ناراحت باشید؟ روز قبل از بازی مقابل ازبکستان از من این سؤال را مطرح می‌کنید؟! این را باید ۲۰ روز پیش می‌پرسیدید. وقتی که این سؤال را مطرح کردید فکر کردم که از لحاظ روحی یا فیزیکی ناسالم هستم و بابت این موضوع ترسیدم.
وی راجع به اینکه کی‌روش همیشه با قدرت حرف می‌زد و حالا چه شده که اینقدر ناامیدانه درباره تیم ملی صحبت می‌کند، بیان داشت: وقتی شما در یک مدت برعکس جهت رودخانه شنا می‌کنید شاید دیگر این معقول نباشد و شما به این نتیجه برسید که برگردید و به جهت رودخانه شنا کنید. اگر الان همه خوشحال هستند من هم خوشحال هستم. فدراسیون، سازمان لیگ، باشگاه‌ها و مربیان همه خوشحال هستند، پس من هم خوشحالم.
کی‌روش در پاسخ سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه جدا از نیمه خالی لیوان که عدم آماده‌سازی مناسب برای تیم ملی هست، اما در نیمه پر تیم ملی ایران لژیونرهای خوب و آماده‌ای دارد که می‌توانند به وی کمک کند، خاطر نشان کرد: اگر شما می‌خواهید درباره شرایط فعلی لژیونرها حرف بزنید یک بحث هست و اگر می‌خواهید درباره روند آماده‌سازی آنها صحبت کنید، بحث دیگری هست. منظور شما کدام هست؟ آیا شما فکر می‌کنید چون چند بازیکن در اروپا داریم دیگر نیازی به آماده‌سازی نیست؟ این نقطه نظر من نیست و شما نمی‌توانید من را مجبور کنید تا نظرم را عوض کنم. بنده قبول می‌کنم این واقعیت را اما چرا باید دیگر برای آن لبخند بزنم یا گریه کنم. این درخواست فدراسیون هست و من باید آن را قبول کنم.
سرمربی تیم ملی کشورمان در خصوص اینکه آیا هواداران با این وضعیت می‌توانند به تیم ملی در جام جهانی امیدوار باشند؟ اشاره کرد: بهتر هست من پاسخ این سؤال را ندهم.
وی در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینکه روز گذشته مصاحبه‌ای از شما منتشر شد که تفاوت‌هایی با صحبت‌های حال حاضر شما داشت و اینکه دلیل این تفاوت چیست، یادآور شد: آن مصاحبه برای هفت ماه پیش بود.
کی‌روش درباره اینکه چرا صحبت‌هایش ناامیدکننده هست، افزود: آقایان بیایید یک مطلب را شفاف مطرح کنیم. ما باید در زندگی همیشه امیدوار و با انگیزه بوده و توقع بهترین‌ها را داشته باشیم، اما تفاوتی وجود دارد. بعضی از افراد خودشان را بیشتر مستحق موفقیت‌ها می‌دانند. حالا آن افراد چه کسانی هستند؟ افرادی که بیشتر آماده می‌شوند. افرادی که بیشتر تعهد دارند اصولاً موفقیت بیشتری کسب می‌کنند. اینها افرادی هستند که در فوتبال خدا هم برای موفقیت‌شان به آنها کمک می‌کند. آقایان ما فردا یک بازی پیش‌رو داریم و از فردای این بازی تا روز ۱۵ ژوئن که اولین بازی‌مان در جام جهانی هست، سعی می‌کنیم بهترین آماده‌سازی را برای بازیکنان داشته باشیم.
سرمربی تیم ملی کشورمان ادامه داد: با این اوصاف اما بنده نمی‌توانم اتفاقات نادرستی را که رخ داده هست، پنهان کنم. ما یک برنامه کامل با عنوان «مسترپلن» از یک سال پیش تهیه و تدوین کرده بودیم که فدراسیون آن را تأیید کرده بود و قرار بود اجرا شود. مسترپلنی که قرار بود برای آماده‌سازی تیم ملی باشد تبدیل به مسترپلن مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد! من موافق این مطلب نیستم و فکر نمی‌کنم که اتفاق درستی بوده هست. این در واقعیت رخ داده هست و حالا چرا باید در موردش حرف بزنیم. همه خوشحال بودند و الان هیچ مطلب دیگری ندارم که درباره‌اش حرف بزنم.
«باید واقعیت‌ها را ببینیم و سعی کنیم بهترین دستاوردها را داشته باشیم»، وی با بیان این جمله تصریح کرد: این یک تصمیم و گزینه بود که فوتبال ایران انتخابش کرد، من باید بپذیرم، اما نمی‌توانید من را مجبور کنید که من از ابتدا موافق این موضوع بوده‌ام. من این سؤال را از شما دارم. چرا تا امروز نگران این مطلب نبودید و چرا امروز نگران شدید؟ آبی که از زیر پل رد شود دیگر به آن بر نمی‌گردد. عذرخواهی می‌کنم، اما این دوگانگی را متوجه نمی‌شوم. بحث را اینجا تمام کنید. درباره این مطلب آخرین روزی هست که حرف می‌زنیم، الان باید تمرکز‌مان روی آماده‌سازی بازیکنان باشد و سعی کنیم در جام جهانی بهترین عملکرد را داشته باشیم.
کی‌روش درباره علت اضافه شدن سیدمجید حسینی به تمرینات تیم ملی و اینکه آیا این تصمیم به دلیل مصدومیت علی کریمی بوده هست یا خیر، بیان کرد: مجید حسینی از ابتدا در برنامه‌های‌مان بوده، اما الان علی کریمی مصدوم هست و در اردوی نهایی ما حضور نخواهد داشت و به جام جهانی هم نخواهد رسید. مجید حسینی یکی از بازیکنانی بود که کادر تیم ملی بسیار برای ریکاوری او تلاش کرد همان‌طور که ما تلاش کردیم تا مصدومیت وریا غفوری، امید ابراهیمی و پژمان منتظری برطرف شود. مجید حسینی از ابتدا در برنامه‌های تیم ملی حضور داشت.
سرمربی تیم ملی کشورمان درباره سؤال دیگری مبنی بر اینکه ارائه پیشنهاد شش ماهه برای تمدید قرارداد با تیم ملی یا برنامه‌ریزی‌های نادرست برای آماده‌سازی دلیل صحبت‌های ناامیدکننده کی‌روش هست، عنوان کرد: من حرف‌های ناامیدکننده‌ای نزدم. اگر شما در این مسیر حرکت می‌کنید دارید اشتباه می‌روید. من سعی کردم شفاف توضیح دهم. شما جام جهانی را در پیش دارید. سرمربیان سابق تیم ملی مثل ایویچ یا سرمربی کره جنوبی، عربستان یا دیگر تیم‌های آسیایی و آفریقایی حاضر در جام جهانی تماماً اعتقاد دارند بازیکنان داخلی این کشورها نیاز به آماده‌سازی بیشتری دارند. حتی قبل از جام جهانی گذشته تیم ملی یک اردوی سه هفته‌ای در آفریقا و یک اردوی خوب در اتریش و برزیل داشت، اما الان افرادی را شما دارید که فکر می‌کنند ایران مانند اسپانیا، پرتغال و آلمان به همین ۱۵ روز برای آماده‌سازی زمان نیاز خواهد داشت.
وی یادآور شد: برای همین ما یک مسترپلن خاص را برای جام جهانی طراحی کردیم به همان دلایلی که شما بهتر می‌دانید، اما این برنامه برای حمایت از تیم‌های حاضر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا عوض شد. به خاطر خدا دیگر این سؤال را از من نپرسید. آقایان بنده منفی نیستم و بازیکنان هم منفی‌بافی نخواهند کرد. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم و سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را در جام جهانی داشته باشیم، اما بعد از آن امیدواریم خدا به ما کمک کند و از تیم‌مان محافظت کند، لطفاً این مسئله آماده‌سازی را همین امروز و همین جا تمام کنید. به خاطر اینکه شما رسانه‌ها دیگر این حق را ندارید که این سؤال را بپرسید. همه شما دیروز کجا بودید؟! خیلی ممنون که امروز آمده‌اید برای پرسیدن این سؤال‌ها، اما اکثریت شما تا به امروز کجا بودید؟! مانند بقیه افراد من هم الان خوشحال هستم.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 14
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.