سرگرمی و دانلود آهنگ و فیلم اپتیمال،اخبار جدید علمی سیاسی فرهنگی ورزشی،سایت سرگرمی،سایت تصویر،عکس عاشقانه،عکس دختر،اس ام اس،عکس بازیگران،دانلود موزیک،دانلود آلبوم،دانلود آهنگ با لینک مستقیم

تحقق۴۰۶ ریال سود به ازای هر سهم زشگزا

تحقق۴۰۶ ریال سود به ازای هر سهم زشگزا

دسته بندی : دانلود زیرنویس تاریخ : دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

تحقق۴۰۶ ریال سود به ازای هر سهم زشگزا

شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد در سال مالی منتهی به ۹۶/۱۲/۲۹ با سرمایه ۸۰ میلیارد ریال مبلغ ۴۰۶ ریال سود به ازای هر سهم معادل ۸۴% بودجه محقق نموده که نسبت به سال۹۵ حدود ۱۰۰% افزایش داشته است.

به گزارش رادیوسهام ، زشگزا در سال۹۶، حدود ۴۹۳٫۲ میلیارد ریال درآمد معادل ۹۸% بودجه محقق کرده که ۱۴% بیشتر از سال۹۵ است.

بیش از ۸۵% درآمد شرکت در سال۹۶ از محل عرضه شیرخام بوده است. زشگزا در سال ۹۶، اقدام به تولید ۳۲٫۷ هزار تن شیرخام معادل ۹۷% بودجه کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵% افزایش داشته است.

همچنین حدود ۳۲ هزار تن شیر خام معادل ۹۷% بودجه در سال۹۶ به فروش رفته که ۵% بیشتر از سال۹۵ بوده است. هر کیلوگرم شیر خام در سال۹۶ با ۷٫۶% افزایش نسبت به سال ۹۵ به مبلغ ۱۳,۱۷۵ریال به ازای هر کیلوگرم به طور متوسط به فروش رفته است و در مجموع ۴۲۱ میلیارد ریال درآمد معادل ۹۷% بودجه از محل فروش این محصول محقق گردیده که نسبت به سال ۹۵، حدود ۱۳% افزایش داشته است. تحقق کمتر از بودجه درآمد فروش این محصول عمدتا ناشی از فروش مقداری کمتر از بودجه بوده است. بهای تمام شده زشگزا در سال۹۶، حدود ۴۴۵٫۲ میلیارد ریال معادل ۱۰۱% بودجه است که ۱۱% بیشتر از سال۹۵ است. افزایش مذکور، عمدتا ناشی از افزایش بهای مواد مصرفی است.

حدود ۷۰% از بهای تمام شده شرکت متشکل از بهای مواد اولیه است که بخش اعظم آن بابت خرید ذرت به صورت دانه ای و علوفه ای می باشد. شرکت در سال۹۶، به منظور تامین سرمایه در گردش اقدام به اخذ تسهیلات مالی نموده که منجر به افزایش هزینه های مالی و در نهایت ریسک مالی آن گردیده است. هزینه های مالی در سال۹۶ مبلغ ۲۰٫۱ میلیارد ریال معادل ۱۰۰% بودجه و ۴۲% کل سود ناخالص بوده که نسبت به سال۹۵، حدود ۴۴% افزایش داشته است

منبع: کارگزارس آبان

نوشته تحقق۴۰۶ ریال سود به ازای هر سهم زشگزا اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 14
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.